درباره آلما:

آلما شبکه با تكيه بر پيشينه 15 ساله مدیران خود در حوزه هاي الكترونيك، مخابرات و كامپيوتر، توانایی ارائه خدمات برتر، امكان فعاليت و كار هوشمندانه تر و بدست آوري ارزشهاي بالاتر را در مقابل سرمايه گذاري در زمينه فناوري اطلاعات را براي سازمان ها و شرکت ها فراهم آورده است.

- استفاده از کادر متخصص و کارآمد

- بهره گیری از آخرین دانش فنی و استانداردهای بین المللی

- بهره گیری از ابزار کارآمد و مدرن

- بکارگیری بروز ترین تکنولوژی و محصولات کمپانی های معتبر بین المللی

- استفاده از پشتیبانی فنی کمپانی های خارجی و تامین قطعات مورد نیاز بعد از انجام پروژه و در طی دوره گارانتی و پشتیبانی

- انتقال تکنولوژی و ارتقاء دانش مشتریان آلما

سازمان های کوچک و بزرگ نیازمند سیاست های امنیتی لازم برای استفاده از کامپیوتر و ایمن سازی اطلاعات و شبکه های کامپیوتری می باشند. امروزه به دلیل توجه ویژه سازمان ها و شرکت ها به این مقوله به عنوان یک ضرورت اجتناب ناپذیر استفاده از نرم افزارهای غیر اورجینال تقریباً منسوخ شده است و نیاز به استفاده از نرم افزارهای اورجبنال با لایسنس معتبر به منظور ارائه تضمین و خدمات پشتیبانی از سوی شرکت آلما شبکه مورد استقبال قرار گرفته است.

 

توسعه و معرفی فناوری های نوین امنیتی هدف راهبردی شرکت آلما عبارت است از :

استفاده از تازه ترین روش ها، رویه ها و فناوری های روز دنیا در پروژه های فناوری اطلاعات میهن عزیزمان به منظور کارا، استاندارد و امن بودن آن ها. مدیران و کارشناسان شرکت بر این باورند که در دنیای پیچیده و فنی امروز، تنها آن عده موفق تر هستند که بتوانند همگام با تغییرات سریع فناوری ،(که در عالم انفورماتیک بسیار سریع تر از سایر عرصه ها نیز می باشد) خود را تطبیق داده و قادر باشند کار علمی و فنی بهتری را ارائه نمایند. بکارگیری خلاقیت در مدیریت و استفاده از دانش روز برای ایجاد شبکه ها در اولویت قرار دارد.

 

گوگل پلاس آلما شبکه

کانال تلگرام آلما شبکه

اینستاگرام آلما شبکه

ربات تلگرام آلما شبکه

فیسبوک آلما شبکه

لینکدین آلما شبکه

توئیتر آلما شبکه

 

 

 ALMA Co. Design@almanet.ir - Iran Legrand Distributor